Daily Mail: В туалеті британского міністра оборони є папір із зображенням Путіна та російськомовною лайкою

Близьке до міністра джерело повідомило, що туалетний папір знаходиться в міністерстві оборони, пише Глен Оуен, Daily Mail

Обійнявши посаду міністра оборони Гевін Вільямсон пишається тим, що проводить жорстку лінію щодо путінської Росії. Але тепер він може зміцнити свою репутацію державного діяча і борця з Кремлем, оскільки відвідувачі його кабінету в міністерстві оборони помітили в туалеті рулон паперу із зображенням Путіна. Під цим зображенням написано образливу російську лайку.

Це навряд чи потішить Москву, яка веде з Вільямсоном словесну війну відтоді, як минулого року в Солсбері було здійснене отруєння із застосуванням «Новачка». У той час Вільямсон викликав загальні глузування, коли безсило заявив, що Росії треба «відійти у бік і заткнутися».

А минулого тижня він застеріг Схід, щоб той «не зв’язувався з Британією». До цього міністр оголосив, що королівські ВПС взяли на озброєння нові літаки Ф-35Б.

Схожі товари [туалетний папір] продаються в Криму, який Росія в 2014 році забрала в України. Їх виставляють напоказ члени неросійських меншини з цього регіону.

Колишній партійний організатор в парламенті Вільямсон викликає своєю оригінальною поведінкою острах у Вестмінстері. У парламентському кабінеті він тримав тарантула на ім’я Кронос, але приносити його в міністерство оборони новоспеченому міністру не дозволили, тому що у одного із співробітників його апарату арахнофобія.

Минулого місяця видання The Mail on Sunday повідало читачам про те, що Вільямсон розробляв план з формування керівництва партії торі в лондонському ресторані «Колоні Гриль».

Партійні джерела повідомили, як він хвалився своїми зв’язками з Демократичною юніоністською партією і тим, що на наступних виборах перехитрить Джеремі Ханта і Саджіда Джавіда (міністри закордонних і внутрішніх справ).

А минулого року Daily Mail повідомила, як Вільямсон хвалився, що він «зламає» Терезу Мей, якщо та не збільшить фінансування збройних сил. Через битви Вільямсона з міністерством фінансів з цього питання друзі канцлера казначейства [Великобританії] Філіпа Хеммонд прозвали міністра «рядовим Пайком».

Зробивши минулого тижня оголошення про Ф-35Б, Вільямсон заявив, що це дасть потужний сигнал Росії. «Це означає, що з нами не варто зв’язуватися, тому що у нас є і можливості, і люди. А ще у нас є сила волі, щоб захищатися».

Близьке до міністра оборони джерело підтвердило, що рулон туалетного паперу із зображенням Путіна дійсно знаходиться в його кабінеті у військовому відомстві, і що цей папір хтось подарував Вїльямсону жартома. Джерело також додало: «Це був жартівливий подарунок. Всі знають, що у Гевіна гарне почуття гумору».

Кремлівський прес-секретар на прохання дати коментар не відгукнувся.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *