Як українці можуть отримувати польські пенсії

Пенсійні реформи – європейський тренд останніх років. Вони пройшли в багатьох країн ЄС. Україна теж не залишилася осторонь від даного віяння. Безумовно, в кожній державі причини реформування та перегляду пенсійних систем, які функціонували раніше індивідуальні і обумовлені соціальними, економічними, правовими стандартами та умовами. У той же час, в кожній з країн є ініціативи, які можуть бути корисними і адаптивними. Є вони і в Польщі, яка проводить «м’яке» оновлення пенсійної системи.

«Польща старіє»

Сеньйори саме так в Польщі називають тих, кому за 60, хоча будь-якого правила, що визначає вікові межі цього терміну, немає. Проте є безліч програм, які так і називаються «60+». Зазвичай, вони пропонують знижки в транспорті, під час купівлі квитків в музеї. В супермаркетах проводять спеціальні «дні сеньйора», коли покупцям цієї вікової групи пропонують товари за зниженими цінами або нараховують підвищені бонуси на карту клієнта.

Подібні пропозиції є і в банках, і в страхових компаніях. Навіть в перукарнях влаштовують дні знижок, коли людей «60+» стрижуть за півціни. Одне слово, складається стійке враження, що пенсіонери Польщі цікаві своїй країні. Вони не витіснені з суспільства, більш того, вони є значним сегмент споживачів, на який працює великий і малий бізнес. І не тільки фармакологічний. Польські бабусі та дідусі цільова аудиторія, за яку змагаються маркетологи, польський істеблішмент та Католицька церква.

В цьому році в Польщі знизили вік виходу на пенсію. Тепер жінки можуть йти на заслужений відпочинок в 60 років, а чоловіки в 65. Поляки не надто задоволені своїми пенсіями, тому не поспішають переходити в статус «емерит» (польською «emeryt» українською пенсіонер).

Структура пенсійного забезпечення

Польська пенсія залежить від офіційної зарплати, яку отримувала особа та від внесків, які він виплачувала протягом свого трудового життя в Управління соціального забезпечення (ZUS). Варто зазначити, що соціальне страхування один з компонентів трудового права, яке дозволяє отримувати гарантовані державою виплати, якщо в силу різних обставин, особа втратила можливість працювати. Послугами ZUS (Управління соціального страхування) можуть скористатися як поляки, так й іноземці, які офіційно проживають на території Польщі.

З 1 березня 2017 року в Польщі мінімальна пенсія встановлена у розмірі 1000 польських злотих брутто (до сплати податків), або 853 злотих на руки. При цьому, мінімальний розмір виплати у зв’язку з втратою працездатності становить 750 злотих.

Для того, щоб отримувати зазначені 1000 злотих пенсії, в особи має бути документально підтверджений трудовий стаж 25 років для чоловіків, і 20 років для жінок.

У Польщі на сьогоднішній день немає закону, яким була б заборонена робота для тих, хто вже перебуває на пенсії, хоча ще до 2000 року такий закон діяв на території Польщі. Саме тому зараз більше половини поляків, або 54%, планують продовжувати роботу після виходу на пенсію. При цьому соціологи помітили, що високий дохід є найбільш частою мотивацією для того, щоб не звільнятися з роботи після настання пенсійного віку.

Нові правила виходу на пенсію в Польщі набрали чинності 1 жовтня 2017 року. Тепер жінки зможуть закінчити працювати у віці 60 років, а чоловіки 65 років. Зниження пенсійного віку стало ключовою передвиборною обіцянкою нині правлячих в Польщі консерваторів.

Вони скасували пенсійну реформу 2012 року попереднього уряду, яке мало на меті збільшити пенсійний вік до 67 років для обох категорій. Міністр сім’ї, праці та соціальної політики Ельжбета Рафальська, зауважила, що надіється, що більшість поляків вирішать відкласти вихід на пенсію та залишаться професійно активними, незважаючи на нові правила.

Пенсії в Польщі для українців

З 2014 року, між Польщею та Україною діє Угода про соціальне забезпечення. Спеціальний орган в Польщі Zakład Ubezpieczeń Społecznych почав реалізацію Угоди в сфері пенсійного забезпечення громадян України, які працювали в Польщі. Метою підписання зазначеної угоди було полегшення отримання польських та українських пенсій (за віком, втрати працездатності тощо), а також пенсій особам, які працювали в обох державах.

Завдяки угоді, особи, які в Польщі або в Україні не мають тривалих періодів страхування, які необхідні для набуття права на пенсію за віком або за інвалідністю, можуть отримати цю допомогу з урахуванням зарубіжних періодів страхування в іншій державі. У таких випадках для цілей нарахування пенсії і в Польщі, і в Україні, будуть підсумовуватися періоди страхування в обох державах. Сума допомоги буде визначатися в розмірі, який є пропорційним періоду страхування в тій державі, в якій працювала особа. Для одержання найменшої пенсії стаж роботи становить 20 років для жінок і 25 років для чоловіків.

У стаж включаються періоди виплат пенсійних внесків (коли людина працювала і платив відрахування в ZUS) та період несплати внесків (навчання в університеті). Однак сумарна кількість часу, з не оплатою внесків в ZUS, не може перевищувати одну третину періодів виплати внесків.

Крім того, дана угода стосується і пенсіонерів, які приїхали до Польщі на постійне місце проживання, тобто, якщо український пенсіонер переїде жити до Польщі, то право на виплату пенсії буде передано на нове місце проживання такої людини.

Для отримання права на пенсію необхідно дотримуватися законодавства тієї країни в якій призначається пенсія, а саме: вік, стаж роботи тощо. Умови отримання пенсії в Польщі однакові як для поляків, так і для іноземців, і це сплата внесків і досягнення пенсійного віку.

Слід зазначити, що польські пенсії можуть нараховувати українцям тільки за періоди страхування в Польщі. Свої роз’яснення з приводу польських пенсій дав заступник міністра в Міністерстві сім’ї, праці та соціальної політики Польщі Мартін Зеленецький: «Працівники з України, які пропрацюють в Польщі всього місяць, не отримають 1000 золотих польської пенсії. Це узгоджується з принципом, за яким кожна держава виплачує пенсії за періоди страхування, які набуті відповідно до законодавства цієї держави. Людина, яка має періоди страхування, напрацьовані в двох державах, може отримати пенсію в кожній з цих держав, якщо при цьому виконуються умови, необхідні для отримання права на виплату відповідно до законодавства відповідної держави».

Угода Польщі з Україною не регулює питання мінімальних пенсій та підвищення пенсій до мінімальних сум, що діють в даній державі. Сума збільшення залежить від суми призначеної польської пенсії та розміру іноземної пенсії, проте вона ніколи не досягатиме 1000 злотих. Крім того, будь-яке збільшення польської або закордонної пенсії призводить до зниження суми підвищення.

Якщо на момент виходу на пенсію людина буде проживати в Польщі, то виплати будуть здійснюватися на польський рахунок, якщо в Україні перераховуватися до Пенсійного фонду України, а він вже буде додавати ці виплати до суми української пенсії.

 

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *