Як Норвегії вдалось стати країною з найменшою у світі кількістю ДТП та чому автомобілісти Франції знову звинувачують уряд

Норвегія підриває всю статистику – в країні найменша у світі кількість загиблих у результаті ДТП, а ось у багатьох інших країнах ситуація протилежна. Нові цифри показують, де саме в Європі найнебезпечніше їздити автівкою.

На початку сезону літніх відпусток французький уряд вдався до дуже непопулярного кроку. На всіх немагістральних шосейних дорогах країни, які не мають розділової смуги, максимальна швидкість знижується з 90 до 80 км/год. А таких доріг у Франції – 400 тисяч км.

«Спочатку всі будуть порушувати правила, але потім поштові скриньки почнуть заповнюватися штрафними квитанціями. І тоді вибору не залишиться», – каже 26-річний Квентін Лебе.

Власник ресторану каже, що він щотижня накручує 600 км на своєму старенькому «Пежо».

Він об’їжджає Північну Францію вздовж і поперек – збирає овочі, фрукти, м’ясо та інші продукти, необхідні для ресторану. Ну, і настільки ж багато їздять його працівники. Ні у кого з них немає водійських прав.

«Я у них, наче таксі, працюю – мене це просто до божевілля доводить. А тепер мені доведеться проводити у машині ще більше часу. Просто не розумію, як буду все встигати!».

«Ще не край»

Описана вище санкція вводиться французьким урядом з 1 липня і є частиною цілого пакету заходів, які повинні знизити смертність на дорогах. Після багатьох десятиліть позитивної динаміки кількість загиблих на дорогах з 2013 стабілізувалось. Подібна тенденція спостерігається також в Іспанії, Італії та у Великій Британії.

Загалом в ЄС кількість загиблих у ДТП за чотири роки зменшилась лише на 3%.

«Ще кілька років тому все виглядало дуже добре, але потім все змінилося. І це не тому, що ми дішли краю і нічого зробити не можемо. Основна причина полягає в тому, що влада не робить безпеку дорожнього руху пріоритетом і не пропонує нових заходів», – вважає Граціелла Йост, програмний директор організації«Європейська рада з безпеки транспорту» (European Transport Safety Council, ETSC).

Найнижчий в Європі – найнижчий в світі

Для підкріплення своєї точки зору вона використовує розвиток ситуації у Норвегії. В жодній з інших країн ЄС/ЄЕЗ не було такого падіння кількості смертей (на дорогах) з 2010 року й до сьогодні, якщо вірити доповіді, нещодавно опублікованій організацією.

«У Норвегії рівень смертності у результаті ДТП і так був невисоким, але він продовжує знижуватись. Зараз у вас найнижче у світі число загиблих на дорогах. Це надихає», – говорить Йост.

Минулого року на норвезьких дорогах загинули 106 чоловік, у співвідношенні це відповідає 20 загиблих на 1 млн мешканців країни. Це найнижчий рівень смертності відтоді, як автомобілі у повоєнний час стали доступними для всіх. Це також найнижча цифра в Європі у новітній час (за винятком кількох непредставницьких років у невеликій острівній державі Мальта).

Найближча до Норвегії – Швеція з цифрою 25 загиблих на 1 млн, у той час як Великобританія та Швейцарія мають цифри 27 загиблих. У Франції кількість загиблих складає 53, а середня цифра у Європі – 50.

Згідно звіту Всесвітньої організації охорони здоров’я за 2015 рік, середня цифра у світі складає 174 загиблих на мільйон. У США відповідна цифра 106, тобто більш ніж удвічі більша, аніж в ЄС. За винятком деяких мікродержав і маленьких острівних держав, за межами Європи теж немає країн, які могли б відрапортувати про таку ж низьку кількість загиблих у ДТП, як Норвегія.

Норвегія також відноситься до тих країн світу, у яких найнижча кількість загиблих по відношенню до річного пробігу автомобілів.

«Хочуть заробляти гроші»

На дорогах Франції минулого року попрощались з життям 3448 чоловік. Уряд сподівається, що завдяки зниженню швидкості вдасться рятувати 300-400 життів щорічно.

Втім, переконати своє власне населення у необхідності вище згаданих заходів уряду не вдалось.

Аж 71% французів проти змін, якщо вірити опитуванням, проведеним «YouGov». Цей к – серед найбільш непопулярних кроків президента Еммануеля Макрона з моменту його приходу до влади. Нововведенням чинять значний опір – особливо у сільській місцевості.

У містечку Парфондеваль (Parfondeval) ми не знайшли нікого, хто підтримував би зміни.

«Я переконаний, що політики роблять це для того, щоб заробити ще більше грошей на штрафах. Вони не розуміють, як живуть прості французи. Якби вони дійсно хотіли зробити щось, щоб знизити кількість летальних випадків, їм варто було б почати з поліпшення доріг», – каже власник ресторану Лебе.

«Вони зрозуміють, наскільки нерозумно реагували»

Йост з Європейської ради з безпеки транспорту (вона теж француженка) визнає, що влада могла б розрекламувати нові правила набагато краще, але вона вважає також, що реакція багатьох її співвітчизників була цілком очікуваною.

«Різниця 10 км/год може бути різницею між життям або смертю при зіткненні. Ми проводили багато досліджень, які підтверджують ефективність такого рішення. У Франції традиційно виступають проти всього нового, але через кілька років люди зрозуміють, наскільки безглуздою була їхня реакція спочатку», – говорить вона.

Французька влада у своїй кампанії сфокусувалась саме на опорі змінам. У присвяченому цій темі відеоролику показано, як люди раніше реагували на введення різних заходів, наприклад, гранична швидкість на шосе, жорсткість правил, пов’язаних з алкоголем, та обов’язкове використання ременів безпеки.

«Абсолютно безвідповідально», – говорить хтось про вимогу пристібати ремені безпеки, яка з’явилась у 1973 році. Інший пояснює, що, коли він веде машину, у нього обидві руки лежать на кермі.

«Якщо станеться ДТП, я тільки ще міцніше вчеплюсь у кермо», – заявив чоловік перед телекамерою.

У поліції в пріоритеті терористи й мігранти

Єврокомісія ставить перед собою за мету удвічі зменшити кількість ДТП зі смертельним результатом на дорогах Європи у 2010-2020 роках. Поки що це вдається погано. Йост з Європейської ради з безпеки транспорту каже, що політика скорочень після фінансової кризи у поєднанні з міграційною кризою та загрозою терактів частково пояснює, чому справа просувається так повільно.

«У деяких країнах зменшили контроль на дорогах, на дорогах взагалі стало менше поліції, тому що поліцейським довелось віддавати пріоритет іншим завданням. І це позначилось», – говорить вона.

Норвегія: нічого чудодійного

У той час як раніше у плані підвищення безпеки дорожнього руху багато уваги приділялось Швеції, Нідерландам та Великобританії, останніми роками погляди звернулись в бік Норвегії. І Державна дорожня адміністрація помітила це.

«До нас зараз звертаються частіше, ніж раніше, і нас частіше просять пояснити, у чому секрет нашого успіху», – каже Гюру Ранес, директор відділу безпеки руху Державної дорожньої адміністрації.

Так якою ж є відповідь? Вона непроста.

«Ми знаходимось на рівні, який у світовому масштабі історично низький, але факт полягає у тому, що тут немає нічого чудодійного. Нам не довелось приймати ніяких радикальних заходів», – говорить вона.

Ранес вважає, що перевага Норвегії полягає в тому, що існує єдиний орган, відповідальний за все – від дорожньої мережі до контролю за транспортними засобами і навчанням водіїв. Тому всі можуть працювати разом задля досягнення однієї мети. А ще вона хвалиться тим, що вони працюють у тісній взаємодії з поліцією, системою охорони здоров’я, громадською організацією «Безпечний рух» та іншими.

Якщо говорити конкретно, то на ділянках, де часто траплялись ДТП, швидкість була зменшена з 80 до 70 км. До того ж норвежці реально навчились тримати себе у рамках максимально допустимих показників швидкості.

І врешті-решт, кількість кілометрів доріг з розділовим бар’єром, де неможливий виїзд на смугу зустрічного руху, істотно зросла. Дороги, де розділові смуги мають нерівності, що відчуваються, якщо на них заїхати, теж виявились вельми успішним нововведенням, за словами Ранес.

Ламають бар’єри

Йост звертає увагу на те, що в Норвегії автомобільний парк високої якості, тоді як в Східній Європі причина високої кількості ДТП з летальним результатом – старі й погані автомобілі. Вона вважає, що нові технології – такі, як автоматичне гальмування у разі виникнення загрози ДТП і системи, які спонукають водіїв дотримуватись швидкісного режиму, – важливі для подальшого зниження кількості ДТП. Єврокомісія запропонувала, щоб подібне обладнання стало стандартним для всіх майбутніх автомобілів.

Отже, наскільки ж можна знизити кількість смертей на дорогах? Гюру Ранес розповідає, що раніше вони розглядали цифру 100 на рік в Норвегії як поріг, який важливо було занизити, але зараз це цілком досяжний результат.

«Зараз я думаю, що варто було б прагнути до цифри менше 50, але тоді нам треба задіяти абсолютно все та всіх. Всіх, хто має до цього відношення, або може якось цьому посприяти, повинні зробити це», – говорить вона.

Злочин та покарання

Французький уряд запевняє, що у 2016 році ДТП обійшлись країні у 83,4 млрд євро. Зараз точаться палкі дебати про те, наскільки вартість нових заходів урівноважить ті переваги, які вони з собою несуть.

Офіційно ефект нових заходів буде оцінений через два роки, але власник придорожнього кафе 60-річний Ніколя Жак вважає, що ці заходи залишаться.

«Перш ніж натиснути на людей таким чином, варто було б зрубати дерева та побудувати загородження вздовж доріг. Це покарання», – каже він, і один з відвідувачів його кафе киває у знак згоди.

Ейстейн Клёвстад Лангберг, Aftenposten

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *