Швейцарія стала лідером світового рейтингу кращих країн

У 2019 році лідером світового рейтингу кращих країн, як і у 2018-ому, стала Швейцарія.

Ця невелика держава, що складається з 26 кантонів з населенням менше 8,5 млн осіб, перебуваючи завжди осторонь від серйозних військових та політичних конфліктів у Європі, стала острівцем спокою та благополуччя, пише euromag.

Поєднання успішної економки, грамотної фінансової політики й турботи про інтереси громадян робить Швейцарію одним з найбажаніших місць для проживання у Європі.

Також до першої трійки увійшли Японія та Канада. Японія з минулого року піднялася на три рядки, обійшовши, у тому числі, й Канаду.

На четвертому місці розташувалася економічно найуспішніша країна Євросоюзу — Німеччина. Країна Гете, Бісмарка, Ніцше та інших видатних особистостей володіє ВВП у розмірі 3,5 трлн доларів. У 2018 року країна розташовувалася на рядок вище.

П’яту сходинку посіла Великобританія, яка, незважаючи на складності з Brexit, залишається однією з найкращих для життя країн світу. Це також і батьківщина одних з найпрестижніших університетів у світі — Оксфорда й Кембриджа.

ВВП країни становить 2,6 трлн доларів при населенні 65,6 млн осіб. Проте Великобританія поступилася однією сходинкою у порівнянні з минулим роком.

Шосте місце займає Швеція. Розташована у суворому, північному кліматі, Швеція змогла підвищити якість життя населення на неймовірний рівень. При населенні у 10 млн чоловік ВВП Швеції становить понад 500 млрд доларів.

Країна забезпечує своїм громадянам безкоштовну вищу освіту й медицину, бере активну участь у природоохоронних проектах, турбується про питання екології та благодійності.

Рейтинг Best Countries ranking щорічно оцінює країни за 9 критеріями: розвиненість туристичної галузі, соціальної сфери й сфери культури, значущість історичної спадщини країни у світі, успішність впровадження інновацій, доступність відкриття й ведення бізнесу, темпи зростання економіки та загальний рівень життя населення, а також вплив країни на світовій арені.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *