Чехія у світовому рейтингу знаходиться на 41-му місці

Згідно з новим глобальним дослідженням, Швейцарія вважається «найкращою країною» у світі. При складанні рейтингу країни порівнювалися за 75-ма параметрами, серед яких – політична стабільність, якість життя, умови ведення бізнесу, освіта та ін.

Чехія у світовому рейтингу цього року опустилася з 33-го на 41-е місце.

У Чехії були відзначені, перш за все, багата культурна історія, відносно висока якість життя, розвиток промисловості. У той же час автори дослідження вважають, що Чехія мало впливає на інші країни і не готова приймати інновації.

У ході дослідження оцінювалися різні погляди на те, як розвиваються країни у даний час, з огляду на поєднання соціальної системи, рівня життя й економіки, а також вплив держави на стан справ у світі. Саме тому 16-е місце зайняв Китай.

У дослідженні «Краща країна у світі» взяли участь понад 20 тис. чоловік з числа бізнесменів, вчених, працівників освіти в 36-ти країнах. Дані аналізувала компанія US News & World Report, глобальне маркетингове агентство BAV Group і перша університетська школа бізнесу Wharton School of University of Pennsylvania.

Джерело: reflex.cz

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *