У словаків підвищується життєвий рівень

Це доводить не лише статистика, а й позитивні відгуки громадян. Але, не дивлячись на зростання зарплат, заощаджень в банках і споживання, багато скаржаться, що їм не вистачає коштів.

Про це свідчать результати опитування фонду «Partners» і агентства «Focus». Головною причиною подібної ситуації, на думку фахівців, є нездоровий фінансовий стиль життя. За словами Мароша овчарик з «Фінансового компаса», словаки практично не планують своє фінансове майбутнє.

53% опитаних взагалі не бачать сенсу в довгостроковому фінансовому плануванні, оскільки людина не знає, що з ним буде через рік або два, тим більше через десять. 80% домашніх господарств, незважаючи на рівень доходів, витрачає занадто багато на поточні щомісячні витрати. І тільки половина опитаних відкладає невелику суму грошей, якщо залишаться.

«Ми не вміємо використовувати відповідні банківські або інвестиційні продукти, беремо кредити на не такі вже необхідні речі, і замість кредиту на квартиру платимо оренду», — говорить фахівець з фінансів Андреа Стракова.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *