У Празі побудують Ареал зимового спорту

У чеській столиці почалося будівництво ареалу зимового спорту, який планується відкрити навесні 2020 року.

Льодовий комплекс буде розташований у Празі на вулиці Ке Катержінкам, 1400. Проект розробляли з 2014 року, підготовчий етап тривав 54 місяці. Будівельний майданчик було офіційно передано підряднику — компанії AR Delta. «Я вірю, що будівництво ареалу буде завершено вчасно, і жителі нашого міського округу, особливо діти, зможуть займатиcя тут спортом», — заявив староста Їржі Наздогнав.

Діти зможуть тут кататися на ковзанах або грати у хокей не тільки у вільний час, а й під час уроків фізкультури в школі.

«Проблема молодіжного спорту — це гаряча тема. Перш за все, необхідно побудувати достатню кількість якісних спортивних майданчиків, доступних для дітей і молоді, і надати відповідну кількість підготовлених тренерів, що спеціалізуються не тільки на окремих видах спорту, але й на конкретних вікових групах», — йдеться на сайті ареалу зимового спорту.

Льодовий комплекс буде складатися з двох льодових зон, зони відпочинку й ресторану, фітнес-центру, прокату спортивного інвентаря. На льоду відвідувачі зможуть пограти у хокей, керлінг або просто покататися на ковзанах.

Джерело: prazsky.denik.cz

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *