У Німеччині зафіксовано рекорд зі зростання зарплат

Номінальний, без урахування інфляції, дохід жителів Німеччини зріс у 2018 році на 3,1 відсотка, що стало рекордним значенням з 2011 року. Про це повідомило Федеральне статистичне відомство у Вісбадені. Якщо ж інфляцію враховувати, то реальне зростання зарплат склало 1,3 відсотка, пише dw.

Згідно зі статистикою, на сході Німеччини, у землях колишньої НДР, номінальний дохід зростав інтенсивніше — там він збільшився на 3,6 відсотка, тоді як у західних землях тільки на 3,0 відсотка. Однак на заході країни середня зарплата є істотно вищою — 53 054 евро на рік без урахування податків. У колишній НДР вона становить 40 334 євро. В обох випадках статистика охоплює тільки жителів Німеччини, які працюють на умовах повної зайнятості.

Згідно з даними порталу Gehalt.de, найвигідніше працювати у федеральних землях Гессен, Баден-Вюртемберг і Гамбург. У середньому у цих регіонах платять від 47 000 до 51 000 євро на рік до відрахування податків. При цьому у столицях федеральних земель заробіток вищий: у Штутгарті (Баден — Вюртемберг) і Мюнхені (Баварія) можна розраховувати на 56 000 євро брутто.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *