Українці задоволені роботою у Польщі

Майже 75% українських громадян, які працюють у Польщі, абсолютно задоволені запропонованими їм умовами і хочуть продовжувати тут жити й працювати, пише polsha24.

Навіть більше – вони всіляко намагаються перевезти сюди своїх рідних і близьких. Хоча не для всіх Польща є кінцевою точкою міграції. Багато українських мігрантів залюбки подалися б до Чехії або Німеччини.

Такими є результати дослідження «Міграційні плани працівників з України», проведеного агентством Manpower.

Останніми роками все більше громадян України переїжджає до Польщі у пошуках кращої роботи й ліпшого життя. Більшість з них всім задоволені, але близько 25% приїжджих хотіли б виїхати далі в Європу, щоб заробляти ще більше. У цій групі знаходяться, головним чином, чоловіки з вищою освітою. Виїхавши з Польщі, багато хто хотів би працювати у сфері промислового виробництва, у логістиці, у будівельній сфері та в IT.

«Міграція громадян України з Польщі в інші країни торкнеться значною мірою транспортної сфери, електроніки, IT і харчової промисловості. Проблеми нестачі працівників відзначать польські виробництва, які працевлаштовують працівників фізичної праці, а саме працівників виробництва, складу, пакувальників та операторів навантажувачів», — пояснює Кароліна Жонса, менеджер з роботи з іноземцями в Manpower.

Польскій ринок стає все більш відкритим до іноземних працівників, залучаючи їх у першу чергу своєю багатонаціональністю.

Польські роботодавці, які працевлаштовують українців, можуть бути спокійними. Більшість з них не планує виїжджати з Польщі, і умови, запропоновані тут, їх цілком задовольняють. Як видно з дослідження, цьому сприяє близькість до рідної країни та менший мовної бар`єр.

«Українцям живеться й працюється у Польщі насправді добре, і велика їх частина пов’язує з нашою країною свої довгострокові плани, тому ми не здивовані результатами дослідження, яке показало, що 75% працівників з України хочуть залишитися з нами», — коментує Томаш Валенчак, директор агентства з працевлаштування Manpower.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *