Україна стала найбільшим економічним донором для Польщі

За словами одного з каналів польських ЗМІ тільки за перший квартал поточного року в країну було завезено іноземцями понад вісімсот сорока дев’яти мільйонів доларів. Як виявилося, майже 90 відсотків від цієї кількості припали саме на українців, які тимчасово працюють в країні, повідомляє polsha.

Сума ж перекладів громадян України в свою країну виросла в порівняно з даними за минулий рік на цілих сто сімдесят п’ять мільйонів доларів. Значний фінансовий відтік повністю компенсувався перекладами, які надходять в країну від поляків, які працюють в Західних країнах. На підставі цього можна сміливо говорити про те, що система перерозподілу робочої сили працює в Польщі безперебійно і вельми ефективно.

На даний момент відомо, що близько двадцяти відсотків резидентів країни регулярно відправляються на заробітки в інші країни Європейського Союзу. У кількісному співвідношенні на них припадає близько сорока двох мільйонів громадян. Однак, за словами чиновників, збільшуватися цей показник не буде, так як для поляків створені ідеальні умови і для того, щоб вони працювали всередині своєї власної країни. Що ж стосується українських працівників, то їх частка буде зростати і державі доведеться робити деякі дії, щоб не збільшити цей показник до критичної позначки.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *