Будапешт має найкращу дитячу площадку в Європі

Нові розважальні об`єкти додані до проекту Liget Budapest, вони стануть частиною кращого дитячого майданчика Будапешта, який запрацює на початку осені 2019 року,» – сказав Бенедек Дьорджевічс, генеральний директор Városliget Zrt, пише orientpress.

Менеджер компанії, відповідальний за реалізацію проекту Liget Budapest, додав, що розробка буде побудована з використанням інтегрованих і специфічних для віку спеціальних елементів.

Асаме він зазначив, що частина забудови у південно-східній частині парку обмежена дорогою Херміні — це лінія Айтос Дюрер, дорога Дьyoрджі Доза.

Величезний розарій розбитий біля входу в колишній будинок Олоф Пальме, який під назвою Будинок тисячоліття буде відкритий після реставрації.

Генеральний директор повідомив, що результати цього проекту є великим підтвердженням нагороди International Property Awards, яку новий Етнографічний музей нещодавно отримав  у Лондоні. На додаток до вибору музею в якості кращого суспільного будинку в світі проект також отримав нагороду World’s Best Architecture Award як кращий архітектурний проект у світі.

Таку за обсягом нагороду ще не отримували в державному інвестиційному проекті в Угорщині, сказав Бенедек Дьорджевічс.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *