Серед поляків провели опитування й дізнались, як вони ставляться до українців

У Польщі люди старшого віку більше поважають українців, аніж молодь. Такі результати лютневого інтернет-дослідження компанії Havas Media Group.

Про це інформує портал YAVP.pl з посиланням на Portalspozywczy.pl.

Як свідчать результати опитування, приязно до працівників з України ставиться кожен другий опитаний (52%). Це переважно жителі великих міст (63,3%), а також люди старшого віку – від 55 років (62,5%).

Негативно налаштовані до українців 12% респондентів. Це переважно молоді люди у віці до 34 років. Особливо багато таких серед 18-24-річних.

Також понад 65% респондентів не підтримують вороже ставлення деяких поляків до українців. Понад 57% погоджуються, що громадяни України повинні заробляти у Польщі так само, як і місцеві жителі, які виконують аналогічну роботу.

Згідно з дослідженням, майже 81% опитаних поляків заявили, що не проти працювати поруч з українцями. Водночас лише 53% вказали, що погодилися б, аби українці були їхніми керівниками. Крім цього, 60% опитаних громадян Польщі вважають, що місцеві роботодавці часто обманюють працівників з України.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *