Роботодавці в Угорщині не підтримують співробітників у занятті спортом

Згідно з останніми дослідженнями, у той час, як близько 50% працівників регулярно займаються спортом, близько 74% угорських роботодавців не надають жодної підтримки у спортивній діяльності для своїх працівників, тільки 31% співробітників мають можливість займатися спортом на своєму робочому місці або поруч з ним, пише hungary-ru.

Результати також показують, що частка співробітників, які регулярно займаються спортом, становить 52%, причому 50% можуть займатися спортом двічі або тричі на тиждень, у порівнянні з 47% минулого року. Близько 34% з тих, хто працює шість годин на день, займаються спортом чотири рази на тиждень.

Більшість респондентів заявили, що вони тренуються увечері (65%), але фрілансери і працівники з частковою зайнятістю часто вважають за краще виконувати свої вправи вранці та в денний час.

У той же час, у порівнянні з 24% минулого року, тільки 21% заявили, що використовують спорт як форму розслаблення або зняття стресу. Цікаво, що тільки 7% з тих, хто працює по чотири години на день, сказали, що використовують для цього спорт.

Крім 74%, які говорять, що роботодавець не підтримує їхню спортивну діяльність, 25% говорять, що їхня робота фактично заважає їм займатися спортом. Однак, той факт, що 55% робочих місць обладнані душовим приміщенням, може вказувати на зміну тренда, — відзначає дослідження.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *