Президент Естонії про інцидент в Азовському морі: це війна в Європі

Міжнародне співтовариство негайно має засудити агресію Росії щодо українських військових кораблів у Керченській протоці, вважає президент Естонії Керсті Кальюлайд, повідомляє rus.err.ee.

У вівторок, 27 листопада, коментуючи через свою прес-службу недільний інцидент в Азовському морі, Керсті Кальлайд підкреслила, що мова йде про війну.«У неділю Росія атакувала в Азовському морі українські військові кораблі. Нам слід називати речі правильними іменами — це війна в Європі. Український народ знаходиться в стані війни з 2014 року, а Крим усе ще окупований», — заявила глава держави.

«Я закликаю міжнародну спільноту й лідерів демократичного світу приєднатися до мене в цій заяві й чітко, недвозначно та негайно засудити агресію Росії й зажадати її припинення.

Без реакції на цей інцидент означає де-факто визнання окупації Криму. Міжнародне співтовариство, засноване на цінностях, не може собі цього дозволити. Війна в Європі не може й більше ні на секунду не повинна розцінюватися як нормальне положення справ», — підкреслила Керсти Кальюлайд.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *