Польські бізнесмени боротимуться з використанням мігрантів на ринку праці

Боротьба з патологіями на ринку набору і працевлаштування громадян України — це головна мета кампанії «Партнерство і працевлаштування».

Кампанія організована Польсько-українською господарчою палатою.

Кампанія спрямована до українських працівників, польських і українських працедавців та агентств із працевлаштування. Мігранти з України в Польщі залишаються групою, потенційно вразливою до різних форм використання. А тому важливо збільшувати їхню правову свідомість.

Підписуйся на PROstir.pl у Telegram, Facebook та ВКонтакті

Дізнавайся важливе й цікаве про Польщу українською мовою!

А тут є наш чат, де можна про Польщу запитати 🙂

Представники кампанії мають представляти мігрантам їхні права на легальну роботу в Польщі, поінформувати їх, куди вони можуть звертатися, у які установи, де можуть отримати допомогу, зокрема юридичні консультації.

Важливою є також допомога і підтримка під час процесу адаптації працівників з України у Польщі та після їхнього повернення додому.

Згідно з дослідженням «Іммігранти з України на польському ринку праці», проведеного Міжнародною організацією з питань міграції у співпраці з Головною комендатурою Прикордонної служби Польщі, щочетвертий громадянин України готовий працювати в небезпечних умовах. Понад половина респондентів відповіла, що може приїхати до Польщі без знання умов праці, а 43 відсотки — без забезпеченого житла.

Згідно із доповіддю Grant Thomton за 2017 рік, 60% підприємств у Польщі мають проблеми, пов’язані з пошуком співробітників.

За даними Закладу соціального страхування (ZUS) за 2018 рік, понад 403 тис. громадян України сплачує внески до ZUS.

Згідно з даними Міжнародної організації з питань міграції (IOM), 25% іммігрантів з України під час перебування у Польщі зіткнулися з випадками експлуатації.

Водночас у Польщі 93 відсотки підприємств хочуть працевлаштувати іноземця на період принаймні дев’яти місяців: 83 відсотки анкетованих фірм вирішує прийняти на роботу іноземців через нестачу працівників з необхідною кваліфікацією. Одночасно через складні процедури працевлаштування іноземців 77 відсотків фірм не прийняло іноземця на роботу вчасно, а майже третина заявила про втрату контрактів через відсутність робочих рук.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *