Німеччина підвищить пенсії

Згідно з проектом міністра праці Німеччини Хубертуса Хайля, пенсіонерам, які одержували низьку зарплату і при цьому пропрацювали не менше 35 років, виплати будуть підвищені на 447 євро у порівнянні з установленою в країні мінімальною пенсією, пише euromag.

Як пояснив міністр в інтерв’ю газеті Bild am Sonntag, зараз пенсія людини, яка отримувала протягом 40 років мінімальну зарплату, становить 514 євро. За новою системою ця сума буде збільшена до 961 євро.

Як заявив міністр від соціал-демократичної партії, пенсії людей, зарплата яких була дещо вищою за мінімальну, також повинні бути збільшені на певну суму.

«При отриманні пенсій існує велика несправедливість, — заявив Хайль. — Дуже багато людей працювали все життя, але через низькі зарплати отримують лише мінімальне матеріальне забезпечення».

За його словами, той, хто десятиліттями важко працював, має право отримувати значно більше грошей, аніж той, хто не працював взагалі. «Це питання поваги до трудової діяльності», — зазначив міністр.

За оцінкою міністра праці, нововведення, яке буде оплачуватися з податкових надходжень, буде щорічно обходитися бюджету в 5-6 млрд євро, повідомляє Deutsche Welle.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *