Німецьке видання: Як російська «Роснафта» завдяки Герхарду Шредеру зміцнює бізнес у Німеччині

Альтернатива нафті з’явиться нескоро. Однак німецький ринок нафтопродуктів не славиться великою динамічністю. Але недавно в усталеній структурі ринку нарешті з’явилось джерело руху – «Роснафта Дойчланд». «Роснафта» – третій за величиною нафтопереробник у Німеччині і один з провідних оптових постачальників. Голова ради директорів – Герхард Шредер, нагадує «Хандельсблатт».

 Російська компанія має намір залучати нових клієнтів і не виключає подальших придбань.

Німецький ринок нафтопродуктів не славиться великою динамічністю. Відомі бренди, такі як «Шелл», «Брітіш петролеум» і «Тоталь», присутні тут у всіх сегментах бізнесу – від НПЗ до оптових продаж і автозаправних мереж. Але недавно в усталеній структурі ринку нарешті з’явилось джерело руху – «Роснафта Дойчланд» з початку цього року приступила до самостійних продаж і має намір тепер залучати клієнтів безпосередньо.

Досі німецька «донька» російського нафтового гіганта реалізовувала свої нафтопродукти у Німеччині через партнера – «Брітіш петролеум». «Клієнти раді тому, що на ринку з’явився ще один гравець», – зазначає у розмові з «Хандельсблатт» Брайан Честерман, керівник «Роснафта Дойчланд».

З 2011 року компанія працювала у Німеччині у рамках спільного підприємства з «Брітіш петролеум» («Бі-Пі»). «Це був важливий крок для «Роснафти» для розвитку бізнесу поза Росією», – каже Честерман. За його словами, співпраця з «Бі-Пі» протягом усього часу було вкрай успішною.

І все ж у 2015 році компанія задумалася про те, щоб піднятись на ноги у Німеччині самостійно. «Це ми і здійснили на початку року – як і було заплановано. Це був логічний крок. Ми також бачимо у цьому підтвердження важливості німецького ринку для компанії», – відзначає Честерман.

У Німеччині «Роснафта» володіє 54%-ою часткою в НПЗ «Петрольхемі унд крафтштоффе» у бранденбурзькому місті Шведт, а також 25% в НПЗ «Байернойл» у Фобург і 24% в НПЗ «Мінеральольраффінері Оберрайн» в Карлсруе. Заводи виробляють широкий спектр нафтопродуктів – від бензину і дизеля до авіапалива, нафтохімії та бітуму.

Компанія відзначає, що є третім за величиною нафтопереробником у Німеччині та одним з провідних оптових постачальників. Російська материнська компанія, яка налічує близько 300 тисяч співробітників, належить до провідних нафтогазових концернів світу. За запасами й видобутком рідких вуглеводнів «Роснафта» – найбільша у світі публічна компанія.

Російській державі в особі «Роснафтагазу» належить трохи більше 50% акцій компанії, концерну «Бі-Пі» – ще 19,75%. Глава компанії Ігор Сєчін – довірена особа Путіна, голова ради директорів – Герхард Шредер. Компанія знаходиться у списку санкцій США.

Сотні клієнтів в Європі

Росія, випереджаючи з величезним відривом Норвегію, Лівію та Казахстан, є найважливішим постачальником нафти для Німеччини. Особливе значення при цьому має нафтопровід «Дружба», по якому російська нафта декількома «гілками» поставляється до Європи, у тому числі – безпосередньо на НПЗ PCK в Шведті, де «Роснафта» є мажоритарним акціонером.

Тепер «Роснафта Дойчланд» має намір проявити себе і в якості прямого постачальника. Компанія поставляє нафтопродукти автомобільним, залізничним та річковим транспортом, а також за допомогою нафтопродуктопроводів – і вже налічує більше 500 клієнтів у Німеччині, Польщі, Чехії, Швейцарії, Австрії та Франції.

«На даний момент, звичайно, нашим пріоритетом є розширення клієнтської бази», – каже Честерман. Однак подальших придбань він також не виключає: «Ми завжди відкриті для можливостей на ринку. Це відноситься і до наших активів у НПЗ. Але нас також регулярно запитують, чи хочемо ми купувати автозаправні станції. Якщо буде вигідна можливість, ми розглянемо її. Ми нічого не виключаємо».

Паливо майбутнього

Зростаючі вимоги у сфері захисту навколишнього середовища керівник «Роснафта Дойчланд» Честерман сприймає спокійно. «Ми переконані, що попит на рідкі вуглеводи триватиме ще довгий час. Для суден, літаків або вантажівок, а також продуктів нафтохімії, ймовірно, не буде альтернативи нафті у довгостроковій перспективі», – зазначає він. Попит на паливо з викопних джерел буде змінюватися, але цей процес буде дуже довгостроковим.

На думку пана Честермана, з часом більшого значення будуть надавати і синтетичному паливу. «Ми переконані, що воно може зіграти важливу роль у майбутньому. Але на даний момент ще немає економічних умов, щоб увійти в таке виробництво». Щоб у синтетичного палива був реальний шанс, необхідне відповідне регулювання. «Досі транспортна політика Німеччини була в односторонньому порядку зосереджена на батареях у якості альтернативи викопному паливу. Ми б хотіли, щоб дискусія і регулювання були відкритими для різних технологій», – зазначає Честерман.

Клаус Штратманн

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *