Найбільший в ЄС автобусний перевізник Flixbus запустив рейси в Україну

Найбільший автобусний перевізник Європейскього Союзу Flixbus оголосив про повноцінний вихід на український ринок перевезень.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.
«Найбільший і найдешевший автобусний перевізник Європи Flixbus в Україні! Ми перша держава поза межами ЄС, після США, де вони розпочали роботу. Квитки від 5 євро вже наявні он-лайн», — написав Омелян на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з інформацією на сайті Flixbus, автобуси будуть курсувати з Києва, Житомира, Львова, Рівного та Ужгорода.
Загалом нараховується 43 маршрути з України до Польщі, Угорщини, Чехії, Австрії та Німеччини.

Однак, як повідомляє ЦТС, на сьогоднішній презентацією компанії, представленій журналістам, в планах на 2019 рік зазначено початок виконання рейсів також з Харкова, Дніпра, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя.

Зазначимо, що з 2016 року Flixbus продавав квитки зі Львова та Ужгорода в Амстердам, Берлін, Відень, Франкфурт і інші міста. Однак безпосередньо перевезення з України здійснював партнер — компанія Leo Express.

У липні 2017-го перевізник заявив про початок регулярних рейсів до чотирьох українських міст з Польщі та Чехії.

Тоді перевезення здійснював партнер Flixbus – чеська компанія Umbrella. Однак рейси визнали фінансово недоцільними і співпраця з Umbrella щодо рейсів до України припинилася.

Мережа автобусних сполучень FlixBus в Європі проходить через більш ніж 2000 населених пунктів в 29 країнах. Щодня виконується близько 350 тисяч рейсів.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *