МЗС Польщі вимагає від Росії звільнення Павла Гриба

Міністерство закордонних справ Польщі підтримало політв’язня Павла Гриба та вимагає від Російської Федерації негайного звільнення його та інших українських політв’язнів. Про це повідомляє сайт МЗС.

У заяві зазначено, що інформацію про шестирічний термін ув’язнення сприйнято “з великим занепокоєнням”, а сам судовий процес – показом та черговим проявом агресії.

„Ми категорично вимагаємо звільнення як Павла Гриба, так і всіх інших безправно утримуваних Росією громадян України, а до цього моменту вимагаємо забезпечити їм належну медичну допомогу, якої вони потребують, та можливість контакту з рідними. Закликаємо також надати представникам українських консульських служб доступ до відвідання цих осіб”, – йдеться у повідомленні.

22 березня 2019 Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону визнав Павла Гриба (на фото) винним у сприянні терористичній діяльності і засудив до 6 років колонії. Павло Гриб у своєму виступі заявив, що не визнає висунуті проти нього обвинувачення й оголосив голодування.

Нагадаємо, що студент Києво-Могилянської академії Павло Гриб був викрадений у Білорусі 24 серпня 2017 і таємно перевезений на територію РФ.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *