Молдова серед передових країн завдяки Orange

Orange Moldova – лідер з впровадження інновацій. У портфоліо компанії одна з кращих мереж 4Gв Orange Group і дві світові прем’єри у сфері телекомунікацій – запуск технології HD VOICE і HD voice International.

Сьогодні компанія Orange Moldova вперше здійснила демотест технології 5G, пише newsmaker.

Orange продовжує відрізнятися досвідом та якістю мережі, якою користуються клієнти. Щоб зберегти позицію лідера, зайняту на рівні технології 4G, Orange проводить всі необхідні підготовчі роботи для запуску технології 5G, завдяки якій будуть розвиватися нові методи користування. Щоб це стало можливим, на рівні Orange Group було прийнято рішення провести серію тестів у Європі спільно з технічними партнерами й партнерами з інновацій.

Сьогодні компанія Orange Moldova вперше на ринку телекомунікацій здійснила тестування мережі 5G у Молдові. Захід був проведений у рамках Orange Innovatic Day, де оператор №1 представив новітні інноваційні розробки, реалізовані як на рівні Orange Group, так і на місцевому рівні.

Стратегія 5G Orange Group базується на 3 компонентах: поліпшення швидкісної смуги мобільного інтернету, доступ до високошвидкісного інтернету у фіксованій мережі та нові додатки для автоматизації бізнесу. До 2020 року тести за всіма трьома напрямками розвитку підготують грунт для впровадження технології 5G як для окремих споживачів, так і для бізнесу.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *