Минулого року українці витратили в Польщі 58 млрд. гривень

Громадяни України у 2017 році витратили у Польщі майже 8 млрд. злотих (58 млрд грн). За останніми даними Головного статистичного управління Польщі, у 2017 році іноземці залишили у Польщі 41,5 млрд злотих, що на 6% більше, ніж попереднього року, повідомляє prostir.

Найбільше витрачали особи, котрі перетинали кордон з Німеччиною — 16 млрд злотих, та Україною — 7,7 млрд злотих.


Українці витрачали більше під час одного візиту — у крамницях та ресторанах вони залишали у середньому 751 злотий (5 481 грн.), натомість німці — 461 злотий (107 євро). Експерти компанії «Personnel Service» зазначили, що відкриття на прикордонний рух та продовження періоду легальної праці для громадян України у Польщі позитивно впливатиме на польський ВВП.

У свою чергу, у Міністерстві спорту у туризму повідомили, що у першій половині 2018 року до Польщі приїхало на 2,4% більше іноземців, ніж впродовж аналогічного періоду попереднього року і їхня кількість склала 41,8 млн.

За даними відомства, у першій половині цього року Польщу відвідало 8,9 млн іноземних туристів, що на 6,6% більше, ніж попереднього року. Збільшилися також витрати іноземних туристів, які перебували у Польщі. У першій половині 2018 року — на 5,8%, до 15,14 млрд злотих. За даними міністерства, фінансові надходження від в’їзного туризму у першій половині року склали 8,09 млрд доларів.

 

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *