Експерти: Румунія є привабливим ринком для України

За даними ІА «АПК-Інформ», в 2017/18 МР Україна істотно наростила поставки соєвого шроту в Румунію, відвантаживши, за попередніми підсумками сезону, в даному напрямку 10,5 тис. Тон зазначеного продукту, тоді як у попередньому сезоні його відвантаження в зазначену країну практично не здійснювалися, сообщает polpred.

При цьому варто відзначити, що Румунія є вельми місткий і привабливий ринок для України в плані відвантаження соєвого шроту, оскільки загальний імпорт цієї продукції в країну щорічно становить близько 400-600 тис. Тон, які, в основному, поставляються з Бразилії і Аргентини, а також, в меншій мірі — з Індії і країн ЄС.

В цілому в 2017/18 МР Україна експортувала в країни Придунайського регіону 93,5 тис. Тон соєвого шроту, що на 5% перевищує показник попереднього сезону.

При цьому більші країни-імпортери українського соєвого шроту в зазначеному регіоні — Угорщина і Молдова — за підсумками сезону дещо скоротили закупівлі — до 66,8 тис. Тон (-7,2%) і 16,2 тис. Тон (-6, 8%) відповідно.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *