У школах Іспанії впроваджують цифрові технології, щоб зробити навчання більш ефективним

В Іспанії школа впроваджує цифрові технології, щоб зробити навчання більш ефективним. Так сьогодні надходять багато навчальних закладів, повідомляє euronews.

Учні школи «Ітака» в Севільї набагато частіше працюють зі своїми портативними електронними пристроями, ніж з підручниками. Використовуючи матеріали, опубліковані в хмарному сховищі, в групах вони готують освітні проекти — як в школі, так і вдома. І в їх розкладі є такі інноваційні предмети, як робототехніка.

За оцінками експертів, професійна діяльність в майбутньому приблизно в 90 відсотках випадків буде пов’язана з цифровими технологіями. Так що і школі важливо розуміти, як з цими технологіями працюють учні, вчителі та співробітники.

«Ітака» — одна з 650 шкіл у Європі, які експериментують з онлайн-системою самоаналізу SELFIE. Програма збирає анонімні відгуки учнів, вчителів, керівників шкіл та готує персоналізовані звіти, які показують сильні і слабкі сторони використання технологій в навчальному процесі. Про це розповідає координатор проекту SELFIE Панагіотіс Кампіліс:

«В рамках SELFIE ми збираємо інформацію за методом 360 градусів. Це не просто дані про інфраструктуру, пристроях, мережах Wi-Fi і так далі. Це ще й інформація про те, як технології використовуються у викладанні і навчанні, для домашніх завдань, для спілкування ».

Систему SELFIE розробляє Об’єднаний дослідницький центр Єврокомісії і Генеральна дирекція з питань освіти, молоді, спорту та культури разом з групою експертів зі всієї Європи. Ця програма доступна для всіх шкіл, не тільки для так званих «цифрових лідерів». Вона безкоштовна і проста у використанні.

«SELFIE — це частина представленого Єврокомісією» Плану дій в цифровому освіту «. Поставлено завдання до кінця 2019 р залучити мільйон користувачів — зокрема, керівників шкіл, вчителів, учнів з країн-членів ЄС і з Західних Балкан », — розповідає Панагіотіс Кампіліс.

Після офіційного запуску в цій школі у Варшаві наприкінці жовтня програма SELFIE стала доступна на 24 європейських мовах. У планах — впровадження нових мов, в тому числі сербського, російського, грузинського і турецького. Ця система допомагає школам зрозуміти, як вони розвивають цифрове освіту, без порівняння з іншими навчальними закладами.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *