Плата за домашній догляд за дитиною в Угорщині на першому місці

З 1 січня 2019 року «Закон про нагляд за дітьми» (GYOD), мета якого забезпечити догляд за немовлятами, було введено до Закону III від 1993 року про соціальне управління і соціальну допомогу (зі змінами у самому Законі). Інформація про витрати докладно описана в урядовому офісі округу Фейер, пише orientpress.

На GYOD мають право не здатні до самозабезпечення через важку інвалідність батьки або усиновителі кровної або усиновленої дитини, а також батьки, які мають несамостійність через постійне захворювання.

Право на одержання допомоги може бути встановлено незалежно від віку дитини, релевантними є тільки відносини дитини з батьками.

Інші родичі можуть отримати право на одержання допомоги тільки у разі смерті одного з батьків, або якщо батько не може продовжувати піклуватися про дитину через його або її стан здоров’я, батьківська опіка призупиняється або припиняється судом.

Сума GYOD у 2019 році становить 100 000 форинтів. Якщо батько також забезпечує декількох дітей, дитина повинна отримувати допомогу у півтора рази більше.

Допомога виплачується до 5-го числа місяця, наступного за відповідним місяцем, вперше в січні 2019 року із датою 5 лютого 2019 року. Термін дії GYOD, як і плата за обслуговування, дає вам право на пенсію й медичне обслуговування.

Facebook коментарі

Пов'язані статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *